KONST / Litografier / Färglitografi 12969348
nr 1296 9348
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Mysterious night. Signerad, numrerad 55/100. Motivet: 26x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:38:02
100 kr
200 kr